Specjalnie dla naszych klientów pozyskujemy towary wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

O firmie

Strona główna > O firmie
Image
hossa-stal.pl

Jesteśmy zobowiązani do dostarczania bezpiecznych rozwiązań przemysłowych

Solidność i terminowość dostaw rur stalowych, blach, grodzic czy kształtowników oraz niskie ceny czynią HOSSĘ solidnym partnerem w interesach.

Specjalizujemy się w sprzedaży rur stalowych nowych i używanych w zakresie fi 21,3 – fi 5000mm. Rury stalowe z demontażu, z uwagi na niski koszt oraz warunki techniczne, doskonale nadają się na przewierty, przeciski i palowanie. Naszymi klientami są osoby prywatne i firmy.

Dobrze zorganizowana logistyka zapewnia stałe dni dostaw do danych odbiorców nawet przy mniejszych zamówieniach. Duże zamówienia obsługiwane są indywidualnie. Aby skrócić drogę i czas dostawy, wiele zamówień realizowanych jest prosto z fabryk. Klienci mają również możliwość odbioru towaru osobiście w jednym z naszych placów. Mamy nadzieje, że skuteczność w działaniu, wiedza i zaangażowanie przysporzy nam jeszcze więcej zadowolonych klientów. Zachęcamy do zakupu rur stalowych, blach, grodzic i kształtowników.

0+

Lat doświadczenia

0+

Zrealizowanych zamówień

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę sprzedaży, a także doradztwo techniczne. Z nami można rozwiązać każdy problem związany z dostawą stali, rur, blach czy grodzic.

Szeroka współpraca

Dzięki szerokiej współpracy z producentami i hurtowniami w Polsce, nasza firma może w krótkim czasie zrealizować zamówienia. Solidność i terminowość dostaw rur stalowych, blach, grodzic czy kształtowników oraz niskie ceny czynią HOSSĘ solidnym partnerem w interesach.

Skontaktuj się z nami, aby zapytać o wybraną ofertę

Zawsze oferujemy usługi dobrej jakości ze stuprocentowymi środkami bezpieczeństwa